1000BaseLX

Single Mode laser istifadə edərək fiber optik üzərindən 5Km kimi məsafələrə qədər gigabit sürəti ilə təmin edir. Gələcəyin gigabit backbone həlli kimi görülməkdədir. 1000BaseSX ilə eyni çöl görünüşə sahib bu standart da IEEE 802.3z kimi tanınır.



<< Geri 8.3 1000BaseSX  |  8.4 1000BaseLX  |  Irəli( 9. Switch(elektrik açarı)) >>

«« 1000BaseSX    1000BaseLX    Switch »»
Share


Muəllif: Zabil İbayev


YER Hostinq

Pulsuz elanlar saytı

Internet Jobs Database